2016 Strakonice kvetou

Soutěž Strakonice kvetou 2016

Město Strakonice vyhlašuje 1. 4. 2016 soutěž Strakonice kvetou.

Jedním z důvodů proč byla soutěž vyhlášena je přání, aby byly procházky městem příjemnější, voňavější a romantičtější. Potěšit by měla zejména naše občany. Sezonní návštěvníci by pak měli postřehnout, že projíždí nebo prochází městem, kde lidé o své okolí pečují. Květiny a zeleň do městského prostoru přirozeně patří. Proč nepokračovat v nastaveném novodobém trendu Strakonic jako barevného kvetoucího města, ale tentokráte nejen za péče pracovníků věnujících se městské zeleni, ale také za přispění vás, občanů.

Výsledky druhého kola soutěže Strakonice kvetou 2016

Z jedenácti fotografií s květinami, které posunuli občané v internetovém hlasování v období od 15. srpna do 16. srpna do druhého kola, vybrala hodnoticí komise společně s místostarostou města 19. září pět nejhezčích květinových výzdob a Rada města Strakonice na svém zářijovém zasedání souhlasila s výsledky soutěže i oceněním soutěžících na prvních pěti místech.

Výsledky internetového hlasování v prvním kole soutěže Strakonice kvetou 2016

Město Strakonice vypsalo 1. 4. 2016 soutěž Strakonice kvetou o nejhezčí květinovou výzdobu oken, výloh, balkonů a předzahrádek města Strakonice. Z krásných fotografií, které zasílali sami pěstitelé a pěstitelky by nebylo jednoduché vybírat, a proto byla zvolena varianta internetového hlasování v termínu od 15. srpna do 16. září 2016. Občané vyplňovali anketní lístek, do kterého vpisovali čísla s nejhezčími květinovými dekoracemi.

Internetové hlasování v soutěži Strakonice kvetou 2016

Město Strakonice vyhlašuje 1. 4. 2016 soutěž Strakonice kvetou.

1. Hodnocení květinové výzdoby v podobě internetového hlasování bude probíhat od 15. srpna do 16. září 2016.

Syndikovat obsah