Zimní safari

Městský úřad Strakonice vyhlašuje fotosoutěž s názvem „Zimní safari“. Zúčastnit se může každý, kdo rád fotografuje zvířecí obyvatele našeho hradního safari – kozičky, ovečky nebo poníky a svou nejhezčí fotografii zašle v termínu do 31. března 2010 na adresu Městský úřad Strakonice, Velké náměstí 2, 386 01 Strakonice nebo ji osobně zanese na podatelnu městského úřadu nebo Městské informační centrum, Velké náměstí 3 (přízemí budovy).

Fotografie budou přijímány zhotovené na fotopapíře ve formátu 20 x 30 centimetrů. Prosíme soutěžící, aby nezapomněli na zadní stranu fotografie uvést svou poštovní nebo emailovou adresu, telefonický kontakt a případně také název snímku. Každý může poslat maximálně jednu fotografii, kterou považuje za nejlepší.

V dubnu zasedne hodnotící porota složená ze zástupců města a odborné veřejnosti, která vybere pět nejlepších fotografií, jejichž autoři obdrží věcné ceny. Slavnostní vyhlášení výsledků se uskuteční začátkem dubna a bude spojeno s výstavou všech fotografií ve foyer Městského úřadu Strakonice, Velké náměstí 3, která potrvá do 30. dubna 2010.

Těšíme se na vaše krásné fotografie!